Jak (ne)naskakovat na vlnu a vytvořit své udržitelné směřování v létě 2022

Můj duben byl měsícem úklidu. Generálního. 

A to ve všech oblastech - revize nejen pracovních aktivit, papírů, věcí, oblečení, ale i vztahů, myšlenek, pocitů a tužeb. Všechny nové etapy začínají totiž úklidem. 

More...

Po odvedení Ikigai výcviku jsem byla s energií nahoře, člověk má takovej ten pocit, že je v plné síle a může všechno na světě. Vnitřní hlasy mu dost hlasitě nakukávají, že by se měl svést na vlně. Jeď dokud to jde! 

A tady je právě ta chvíle, kdy je potřeba tuto emoční vlnu opadnout. Spadnout. Propadnout.

Dát si prostor na bezvětří. Dát prostor k uslyšení toho nejlepšího rádce, který však mluví nejtiššeji ze všech rádců vůbec! A pak si počkat na tu vlnu s jiným nábojem, menší, na první pohled méně sexy,  na které se však udrží delší dobu a přiblíží ho správným směrem. 

Ale předtím si ujasnit na jakou vlnu se má v dalším období naskakovat. A s kým.

Při své revizi neskutečně oceňuji existenci své dlouhodobé mise a vize a obrysovému plánu na rok 2022, které vznikly procesem, kterému plně důvěřuji. Tam vždycky najdu důležité připomínky, indicie a stavební kameny mého směrování. 

A není to o tom, že ji musím slepě následovat bez možnosti jakékoliv změny.
Jen teď už nemusím vše koumat znovu, od začátku, od podlahy a mohu se rovnou zaměřit na krystalizaci následujícího období. Nemusím zkrátka stále dokola objevovat kolo. 

Jak to po mě život právě teď chce? Co mám teď největší chuť (ne)udělat?
Jaké aktivity mě posunou směrem k životu, jaký si přeji žít?
Jaké aktivity to nejsou?
Jaké tahy na šachovnici se nabízí? (ps. nejlepší možnosti a odpovědi jsou vždy blízko!)

90denní vizi, tak jak si ji dělám já, jsem pro vás připravila ke stáhnutí pod tímto článkem. Výsledkem dobře a kvalitně stavené vize je to, že vás nádherně uklidní a vy můžete vplout do procesu. A pak už se můžete klidně i rozplynout v tady a teď! 🙂 Náš mozek obecně zkrátka miluje plán a ten můj obzvlášť. Tak mu dám nažrat a on mě pak nechá být ♡.
Jsme domluvený. 

Dejte vědět, jaké téma a název má vaše další období.  

Já mám velkou chuť teď nic nevědět, nikým a ničím nebýt a přesto být vším (jak říká můj miláček Jiří Charvát - všichni jsme ta samá polívka). Zkoušet nové věci a způsoby, učit se, být v plné roli žáka a začátečníka, který nasává jako houba a učí se z chyb. A testuje možnosti svého místa, kde minulé období zakempil a tuze se mu tam líbí! 

Přeji vám, ať se povede krásně další rozložení sil na dlouhé trati zvané život. 

Stáhni si můj osobní poklad

E-book k vytvoření tvé osobní 90denní vize / edice léto 2022

 

……………………………………………………………………………………………………………

Budu v létě v Čechách a pošlu brzy do emailu detaily s výzvou na letní možnosti spolupráce se mnou:
 
Ikigai proces - 1 místo
VIP Ikigai bizstorming - 1 místo
“On business walk” - 2 místa (Novinka!)