Inspiruji lidi k akci. 

Pomáhám lidem objevit a realizovat jejich vize.

Jsem nadšená propagátorka podnikání za účelem smyslu. Miluju rámcovou strukturu a jednoduchost.

Mám ráda pravidla, která se mohou porušovat. 


JITKA KOLÁŘOVÁ (35)

 • certifikovaná koučka 
 • Ikigai & business coach 
 • milovnice autentického prodeje 
 • přes 15 let zkušeností s vlastním podnikáním
 • zakladatelka komunity (20.000+) Business Animals, exit v roce 2018
 • žije s rodinou střídavě Bali/ČR/Španělsko
 • hrdá mentorka akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty Impact First
 • lektorka kurzu Alchymie Tvého poslání ( +1000 žen)
 • sdílím know-how s podnikateli z Mastermindklub.cz
 • moje hlavní životní hodnoty: radost/vášeň, dobrodružství/akce, jednoduchost a pospolitost.
 • mé podnikatelské začátky s projektem Snídaně do postele v Den D (2012)Jsem Jitka a posledních 11 let jsem strávila strávila na obchodních a výkonných pozicích, kde jsem usilovně pracovala na tom, abych někým byla, něco hmatatelného vytvořila a byly za mnou vidět výsledky, které měly být důkazem mé hodnoty.
 

Až později jsem zjistila, že to nefunguje a abych se mohla o svou sebehodnotu opravdu opřít, budu si ji muset postavit zevnitř. Uf :).

 

Po narození dcery jsem si procházela složitým obdobím, které vyústilo v prodej mojí firmy.

Poté jsem si nadělila luxusní dar - čas, ve kterém jsem mohla znovu prozkoumat, kdo jsem, co chci opravdu dělat (i když se nikdo nedívá), a hlavně jak se dostat zpět do mé vlastní a autentické energie. 

 

Po měsících plácání na mělčině jsem objevila kouzelné slovo Ikigai a začala celé téma studovat do hloubky a hlavně to žít. Natolik mi to pomohlo a vrátilo chuť a energii, že jsem se rozhodla nenechat si to pro sebe.
A tak začala moje cesta, která pokračuje skrz workshopy, vytvoření vlastní metodiky Ikigai USP, individuální prací s klienty a malými skupinami, cestou do Japonska, lektorováním v online kurzu a dalšími aktivitami. 


Všechny moje znalosti a zkušenosti z podnikání předávám svým klientům v rámci individuálních sezení a online kurzu. Kombinuji koučování s mentoringem z mé vlastní praxe. 

Dalších pár (ne)zajímavých faktů o mě:

Jsem milovnice starých hrníčku ala po babičce a taky starých kvalitních koberců ala perský. Nejvíc ty nejzaprášenější, trochu poničený a zatuchle smrdící. Ty mají největší duši.

Málo kdo o mě ví, že mám tzv. vypadávací ramena. Po úraze “v mládí” na snowboardu se mi uvolnily nějaký věci okolo kloubů a já pak musela na operaci na přidělání malými šroubky. Nebojte se, nevrže to 😃 Jen malá jizvička na každém rameni je mi památkou.

Jsem Blíženkyně a taky hrdá ENFP (Bojovník) podle typologie BMTI. Tohle mě hodně vystihuje: “Chci vědět po čem toužíš a pro co jsi ochoten zemřít. Chci vědět, jestli budeš riskovat a vypadat jako blázen, pro lásku, své sny, pro dobrodružství žít.”

Když mi bylo 23, byla jsem v televizním pořadu den D, s projektem Snídaně do postele. V jeden moment fungoval rozvoz dárkových snídaní v Praze v Brně. Největší nárůst objednávek by na Valentýna. Vypíchla bych snídani pro Opilce, která obsahovala česnečku a ibuprofen (bylo to vůbec legální?!) 🙂 Jo a tehdy neexistovalo žádný dámejídlo.cz! Byl to pravěk…

Když jsem v 19ti nastoupila do brněnského rádia jako obchodnice rádiové reklamy, vůbec mi to nešlo. Byla jsem úplnej outsider. Prošla jsem sérií základních prodejních školení (které ve mě zasely důležitá semínka), abych sama po půl roce své snažení vzdala.

Deset let na to, jsem stála v čele početné komunity obchodníků, pro které je obchod a prodej životní styl a láska. Jak se to stalo, z tak nepovedeného startu? Pomalu, ale jistě. Každou další obchodní zkušeností, se moje dovednosti zlepšovaly. Potkala jsem po cestě ty správné lidi, kteří ve mě věřili (i nevěřili!). V jeden moment, po hodně letech, to pak všechno udělalo cvak a klap a já pochopila prodej v celé své kráse a podstatě. A potřebovala jsem to předat světu, ať to miluje taky!

Ve svých dnešním 34 letech, jsem naprosto přesvědčená, že i ten nejbláznivější nápad může zafungovat a třeba i uživit dalších 10 lidí. Má to ale jednu podmínku. Musíš v to mít neochvějnou víru a musíš se tomu zcela odevzdat. Ráno s tím vstávat, večer s tím usínat. Upřímně jsem nepotkala moc lidí, kteří by rozjeli něco velkého nebo skutečného, s tím, že by v tom byli jen tak napůl.

Vždycky jsem byla člověkem, který měl nejvíce otázek. Čím podivnější, tím lepší! Miluju koučování! Nejen proto, že mi pomohlo z jedné mojí životní šlamastyky. Koučování otevírá obzory, možnosti, posiluje člověka a dodá mu skvělou energii, kterou může hned přetavit k akci. Potkávám díky němu skvělé lidi a zažívám kouzelné situace. Tuto dovednost vnímám jako další důležitou součást mojí životní skládanky.

Jsem rozená Brňačka ale mám toulavý boty. A když potkáš svou druhou půlku, která to má stejně, tak na jednom místě moc nepobudeš. Zatím 🙂. Tento životní styl neustálých přesunů má svoje plusy i mínusy. Největší kouzlo je v blízkosti, když jsme jako rodina v pohybu. Společné zážitky spojují a tvoří silné pouto. Mínus je pak chybění lidí a míst, které nosíš v srdci. (I love you all ❤)

Miluju hamburger, dokážu ho sníst za extrémně rychle, prostě chytnu a jedu, myslím, že u toho ani nedejchám 🙂.Taky smažáky s domácí tatarkou. Doma s dělám z Bláťáckýho zlata s vlašským ořechem. Dodnes nechápu, proč někdo neudělal ryze smažákový bistro? Výběr z druhý sýru, různých strouhanek (třeba celozrnná!) a varianty příloh… Na Letný by to krásně frčelo! 

chcete se mnou SPOLUpracovat?

jitka.zoderova@gmail.com

+420 777 328 115

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2018 mimobublinu.cz

Obchodní podmínky