Inspiruji lidi k pozitivním akcím.  

Pomáhám lidem objevit a realizovat jejich vize skrze koučink.

Jsem nadšená propagátorka podnikání za účelem smyslu. Miluju rámcovou strukturu a jednoduchost.

Mám ráda pravidla, která se mohou porušovat. 


JITKA KOLÁŘOVÁ (36)

 • certifikovaná koučka (celostní koučink MŠMT, 2019)
 • Ikigai & business coach 
 • milovnice autentického prodeje 
 • přes 15 let zkušeností s vlastním podnikáním
 • iniciátorka a zakladatelka Ikigai's
 • vedu mastermind a sdílím know-how s podnikateli ze Scaleupboard.com
 • nahrávám osobní podcast Ikičaj
 • podporuji podnikání žen v komunitě Soulpreneurs
 • zakladatelka komunity (20.000+) Business Animals, exit v roce 2018
 • žije s rodinou střídavě Bali/ČR/Španělsk
 • hrdá mentorka akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty Impact Firs
 • lektorka kurzu Alchymie Tvého poslání ( +1200 žen)
 • moje hlavní životní hodnoty: radost/vášeň, dobrodružství/akce, jednoduchost a pospolitost
 • mé podnikatelské začátky s projektem Snídaně do postele v Den D (2012)

Dalších pár (ne)zajímavých faktů o mě:

Jsem milovnice starých hrníčku ala po babičce a taky starých kvalitních koberců ala perský. Nejvíc ty nejzaprášenější, trochu poničený a zatuchle smrdící. Ty mají největší duši.

Málo kdo o mě ví, že mám tzv. vypadávací ramena. Po úraze “v mládí” na snowboardu se mi uvolnily nějaký věci okolo kloubů a já pak musela na operaci na přidělání malými šroubky. Nebojte se, nevrže to 😃 Jen malá jizvička na každém rameni je mi památkou.

Jsem Blíženkyně a taky hrdá ENFP (Bojovník) podle typologie BMTI. Tohle mě hodně vystihuje: “Chci vědět po čem toužíš a pro co jsi ochoten zemřít. Chci vědět, jestli budeš riskovat a vypadat jako blázen, pro lásku, své sny, pro dobrodružství žít.”

Když mi bylo 23, byla jsem v televizním pořadu den D, s projektem Snídaně do postele. V jeden moment fungoval rozvoz dárkových snídaní v Praze v Brně. Největší nárůst objednávek by na Valentýna. Vypíchla bych snídani pro Opilce, která obsahovala česnečku a ibuprofen (bylo to vůbec legální?!) 🙂 Jo a tehdy neexistovalo žádný dámejídlo.cz! Byl to pravěk…

Když jsem v 19ti nastoupila do brněnského rádia jako obchodnice rádiové reklamy, vůbec mi to nešlo. Byla jsem úplnej outsider. Prošla jsem sérií základních prodejních školení (které ve mě zasely důležitá semínka), abych sama po půl roce své snažení vzdala.

Deset let na to, jsem stála v čele početné komunity obchodníků, pro které je obchod a prodej životní styl a láska. Jak se to stalo, z tak nepovedeného startu? Pomalu, ale jistě. Každou další obchodní zkušeností, se moje dovednosti zlepšovaly. Potkala jsem po cestě ty správné lidi, kteří ve mě věřili (i nevěřili!). V jeden moment, po hodně letech, to pak všechno udělalo cvak a klap a já pochopila prodej v celé své kráse a podstatě. A potřebovala jsem to předat světu, ať to miluje taky!

Ve svých dnešním 34 letech, jsem naprosto přesvědčená, že i ten nejbláznivější nápad může zafungovat a třeba i uživit dalších 10 lidí. Má to ale jednu podmínku. Musíš v to mít neochvějnou víru a musíš se tomu zcela odevzdat. Ráno s tím vstávat, večer s tím usínat. Upřímně jsem nepotkala moc lidí, kteří by rozjeli něco velkého nebo skutečného, s tím, že by v tom byli jen tak napůl.

Vždycky jsem byla člověkem, který měl nejvíce otázek. Čím podivnější, tím lepší! Miluju koučování! Nejen proto, že mi pomohlo z jedné mojí životní šlamastyky. Koučování otevírá obzory, možnosti, posiluje člověka a dodá mu skvělou energii, kterou může hned přetavit k akci. Potkávám díky němu skvělé lidi a zažívám kouzelné situace. Tuto dovednost vnímám jako další důležitou součást mojí životní skládanky.

Jsem rozená Brňačka ale mám toulavý boty. A když potkáš svou druhou půlku, která to má stejně, tak na jednom místě moc nepobudeš. Zatím 🙂. Tento životní styl neustálých přesunů má svoje plusy i mínusy. Největší kouzlo je v blízkosti, když jsme jako rodina v pohybu. Společné zážitky spojují a tvoří silné pouto. Mínus je pak chybění lidí a míst, které nosíš v srdci. (I love you all ❤)

Miluju hamburger, dokážu ho sníst za extrémně rychle, prostě chytnu a jedu, myslím, že u toho ani nedejchám 🙂.Taky smažáky s domácí tatarkou. Doma s dělám z Bláťáckýho zlata s vlašským ořechem. Dodnes nechápu, proč někdo neudělal ryze smažákový bistro? Výběr z druhý sýru, různých strouhanek (třeba celozrnná!) a varianty příloh… Na Letný by to krásně frčelo! 

chcete se mnou SPOLUpracovat?

jitka.zoderova@gmail.com

+420 777 328 115

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2018 mimobublinu.cz

Obchodní podmínky