Jitka Zoderová

"Pomáhám lidem objevovat
jejich poslání."

Jitka Zoderová

"POMÁHÁM LIDEM OBJEVOVAT
JEJICH POSLÁNÍ."

Kdo jsem?

Jsem Jitka a posledních 11 let jsem strávila strávila na obchodních a výkonných pozicích, kde jsem usilovně pracovala na tom, abych někým byla, něco hmatatelného vytvořila a byly za mnou vidět výsledky, které měly být důkazem mé hodnoty.
 

Asi chápete, jaké pro mé bylo překvapení, když jsem zjistila, že na ničem z toho v životě až tak nezáleží a abych se mohla o svou sebehodnotu opravdu opřít, budu si ji muset postavit zevnitř. Uff :).

 

Po narození dcery jsem si procházela složitým obdobím, které vyústilo v prodej mojí firmy.

Poté jsem si nadělila luxusní dar - čas, ve kterém jsem mohla znovu prozkoumat, kdo jsem, co chci opravdu dělat (i když se nikdo nedívá), a hlavně jak se dostat zpět do mé vlastní a autentické energie. 

 

Po měsících plácání na mělčině jsem objevila kouzelný vzoreček Ikigai a začala celé téma studovat do hloubky. Tak začala moje cesta, která pokračuje skrz workshopy, vytvoření vlastní metodiky Ikigai USP, induviduální prací s klienty, cestou do Japonska, lektorováním v online kurzu a dalšími aktivitami. 


Všechny moje znalosti a zkušenosti z podnikání předávám svým klientům v rámci sezení Sweet spot I. a na to navazující Sweet spot II. Na sezeních kombinuji koučování s mentoringem, podle předchozí domluvy s klientem. Tento rok chystám první běh programu My Ikigap year.  

  • Sweet spot I. 

  • Sweet spot II.

Ikigai Sweet spot I.

  • 5-6 individuálních sezení
  • veškeré pracovní materiály 
  • kombinaci koučovacích technik a mentoringu 
  • finální podobu osobního kompasu Ikigai 

 

Je to série 5-6 individuálních sezení (60-80 minut), kde postupně projdeme do hloubky všechny propojené oblasti sebepoznání (směřování, dovednosti, hodnoty, unikátnost). Na začátku si stanovíme cíle a během procesu na nich aktivně pracujeme. Pro práci používám metodiku Ikigai USP za pomoci koučovacích a reflektivních technik a mentoringu - vše po předchozí a průběžné domluvě s klientem. Výsledkem sezení je zpracovaný vlastní kompas Ikigai a naplněné cíle, na které je kladen velký fokus. 


Pokud cítíte, že tohle je přesně něco, co byste právě potřebovali a chcete zjistit více informací, objednejte se na 30 min. online schůzku zdarma ZDE>>.


Moc ráda si vyslechnu váš příběh a navrhnu, jaký by byl vhodný další postup podle mého nejlepšího vědomí a svědomí. 


Těším se na vás, 

Jitka Zoderová

jitka.zoderova@gmail.com

+420 777 328 115

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2018 mimobublinu.cz

Obchodní podmínky